کاغذ دیواری و دیوارپوش بلکا
با توجه به انواع دکوراسیون های زیبا و مدرنی که امروزه دیده می شود یکی از عناصری که نقش مهمی در دکوراسیون ایفا می کند قسمت دیوار می باشد. در واقع رنگ یا کاغذ دیواری که بر روی دیوار انجام می شود و یا تابلو هایی که بر روی آن نصب می شود می تواند تا حد بسیار زیادی بر زیبایی یک خانه تاثیر بگذارند. محصول برای دیوار وجود دارد که می تواند جایگزینی برای کاغذ دیواری و رنگ ها باشد. این محصول بلکا نام دارد که از پوشش سلولزی با الیاف طبیعی پنبه ساخته شده است و در بازار وجود دارد.
این محصول مانند کاغذ دیواری و یا سایر رنگ هایی که وجود دارند تنوع زیادی در طرح ها و مدل ها دارد. در ادامه می خواهیم بیشتر در مورد بلکا و پوشش سلولزی که وجود دارد صحبت کنیم. بلکا ویژگی های بسیار زیادی دارد و همچنین نصب آن کار دشواری نخواهد بود. همچنین بهتر است قبل از هر چیزی اطلاعاتی در مورد این محصول به دست آوریم تا هنگام خرید آن دو دل نشویم. لذا برای کسب اطلاع کافی در مورد بلکا و تفاوت آن با کاغذ دیواری ادامه با سایت فیسکو همراه باشید.

بلکا و تفاوت های آن با کاغذ دیواری

شاید این محصول را در دکوراسیون های مختلف نسبت به نصب کاغذ دیواری کمتر دیده باشید. اما این محصول (بلکا) نیز می تواند در زیبایی یک محیط داخلی بسیار تاثیر گذار باشد و در واقع آن را متحول کند. این محصول از سلولز های طبیعی تشکیل می شود. یکی از ویژگی ها مهم این محصول این است که عایق حرارتی، برودتی و همچنین صوتی دارد که صدا را از خود رد نمی کنند. این ویژگی برای کسانی که نوازنده و هنرمند می باشند بسیار مناسب می باشد. زیرا نمی خواهند که صدای موسیقی خارج از اتاق شود. در واقع خرید دیوارپوش بلکا می تواند محیط شما را تبدیل به یک محیط اکوستیک کند. این محصول با ویژگی ایجاد عایق صوتی گزینه ی مناسبی برای استفاده در اپارتمان ها خواهد بود.
در نتیجه این محصول در برابر ضربه شعله، و آتش سوزی مقاوم هستند و به راحتی خراب نمی شوند. همچنین به خاطر داشتن ویژگی هایی مانند ساختار فیبری گرد و غبار به راحتی به داخل آن نفوذ نمی کند. این ویژگی باعث می شود تا محصول مورد نظرتان تا مدت طولانی سالم بماند و نیاز به تمیز کردن نداشته باشد. این ویژگی بسیار جذاب می تواند خرید این محصول را برای محیط های کاری بیشتر نماید.

خرید دیوارپوش بلکا

بلکا چیست؟

در واقع دیوارپوش بلکا نماد و نام یک شرکت می باشد که این محصول دارای پوشش سلولزی است. جالب است بدانیم جنس محصولات یکسان می باشد. اما طرح و رنگ های متفاوتی دارد. این گزینه باعث می شود تا افراد با انواع سلیقه های مختلف بتوانند پوشش دیواری مورد نظر خود را پیدا کنند. حالا نوبت به بررسی ویژگی های دیوارپوش بلکا رسیده است. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که می توان به آن اشاره نمود عایق حرارتیمی باشد.
در واقع یک ساختمان و یا یک خانه با توجه به انواع حوادث احتمالی می تواند در برابر آتش آسیب پذیر باشد. رنگ ها دارای موادی هستند که می تواند باعث شعله ور شدن آتش شود. اما این محصول با ویژگی که دارد در واقع از این اتفاق جلوگیری می کند و جلوی سرعت آتش را در حد کافی خواهد گرفت. ویژگی بعدی عایق برودت می‌باشد، این ویژگی باعث می شود تا در زمان های طولانی و یا در محیط هایی که گرد و غبار وجود دارد پوشش دیواری مشتری آسیب نبیند و به راحتی کثیف نشود. زیرا آلودگی و گرد و غبار می تواند باعث ایجاد مشکلات مختلف در بدن انسان شود که می توانید با توجه به این موضوع بلکا را انتخاب کنید.
قیمت دیوارپوش بلکا

ویژگی های دیوارپوش بلکا

از مهم ترین ویژگی ها که مخصوصا در سنین جوانی از این ویژگی استقبال می کند عایق صدا می باشد. در واقع علاوه بر هنرمندان، گیمر ها و استریمر ها علاقه ای ندارند که صدای آن ها از اتاق خارج شود. به همین دلیل از ویژگی عایق صدا استقبال می کنند. نصب پوستر دیواری و کاغذ دیواری ها و حتی رنگ هایی که برای دیوار ها استفاده می شود نیاز به یک زیر سازی مناسب دارد تا خروجی کار منسجم و زیبا بشود. اما این محصول (بلکا) نیازی به زیر سازی آنچنانی ندارد و می توانید با این کار در وقت خود صرفه جویی کنید.
این گزژپهمی تواند برای هتل داران که به وقت خود بسیار اهمیت می دهند مفید باشد. علاوه بر این ویژگی های گفته شده نداشتن بو، قابلیت تمیز کردن آن، ویژگی آنتی استاتیک به خاطر ساختار فیبری که وجود دارد. مقاومت در برابر آتش و آتش سوزی، پوشاندن ترک ها، مقاومت در برابر ضربه، كاعش بازتاب نور، قابلیت ترمیم و… می تواند گزینه ای باشد که برای دکوراسیون داخلی نیز بسیار مفید‌ و کار آمد باشد. شاید برایمان سوال پیش بیاید که از بین کاغذ دیواری، پوستر دیواری، و رنگ ها چرا باید از این محصول استفاده نماییم.
یکی از دلایل های مهم آن این است که اولا ساختار طبیعی دارد و از لحاظ سلامتی و بهداشت بسیار سالم است. همچنین نصب این محصول بر روی دیوار بسیار ساده می باشد و به راحتی می توان آن را در دکوراسیون داخلی نصب نمود. همچنین قیمت مناسب بلکا و پوشش دیواری مناسب، حتی پوشش ترک ها، و همچنین قدرت پوشش دهی سطوح قدیمی باعث می شود تا از این محصول در دکوراسیون های مختلف استفاده شود.

بلکا بخریم یا کاغذ دیواری؟

در واقع همان طور که پیش تر اعلام کردیم، هر دو گونه از تجهیزات بلکا و کاغذ دیواری به عنوان دیوارپوش برای دکوراسیون استفاده می شوند. البته شایان ذکر است که دیوارپوش بلکا را نمی توان مانند کاغذ دیواری های ضد آب تمیز کرد و شستشو داد. از این رو کاغذ دبواری های ضد آب طول عمر بیشتری دارند.
خرید کاغذ دیواری بی شک برای محیط های پر تردد بهتر خواهند بود. اما اگر نیاز به یک عایق حرارت و صوت دارید، پیشنهاد ما به شما البته برای محیط های کم تررد دیوارپوش بلکا خواهد بود.

کلام آخر

بلکا یکی از محصولات کاربردی در دکوراسیون داخلی می باشد که می توانید در قسمت های مختلف محیط داخلی مانند آشپزخانه، اتاق خواب، پذیرایی و غیره استفاده نمایید. در واقع یکی از تفاوت های اصلی این محصول با کاغذ دیواری این است که این محصول از پوشش سلولزی تشکیل شده است که همچنین با الیاف پنبه ای نیز پوشش داده شده اند.
اما کاغذ دیواری ها با روکش های مختلف کاغذی، پارچه‌ ای و غیره متناسب با محیط های مختلف تولید می شوند. انتخاب این دو محصول بر اساس سلیقه می باشد و می توانید با توجه به نیاز خود و انتظاری که از محصول دارید می توانید انتخاب نمایید. برای کسب اطلاع کافی در مورد انواع کاغذ دیواری ها و اطلاعات بیشتر از بلکا می توانید به سایت فیسکو مراجعه کنید.
  • ادمین فیسکو
  • فروردین 23, 1402
  • 639 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه